اخبار مهم
Home / سیستم عامل / آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا، برخی از موبایل های نکسوس ۵X را دچار آسیبی دائمی می کند

آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا، برخی از موبایل های نکسوس ۵X را دچار آسیبی دائمی می کند

به گزارش سایت خبری فناوری اطلاعات به نقل از بولتن نیوز

به گزارش بولتن نیوز ، با این حال، در صورتی که شما یک موبایل Nexus 5X در اختیار دارید و هنوز آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت نکرده اید، بهتر است فعلا دست نگه دارید؛ چرا که احتمال دارد دستگاهتان با مشکلی سخت افزاری روبرو گردد.

به نظر می رسد که آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا، نوعی مشکل سخت افزاری در تعداد محدودی از دستگاه های ۵X به وجود می آورد که سبب می شود اسمارت فون مورد اشاره دائماً و به صورت اتفاقی ریبوت شود. گوگل می گوید که از این مشکل باخبر است اما گویا هنوز راه حلی برای آن نیافته و کاربران صرفاً باید دستگاه خود را تعمیر کرده یا آن را تعویض نمایند.

به گفته یکی از سخنگویان گوگل: «ما می دانیم که درصد کمی از کاربران در حال تجربه مشکل گیر افتادن در چرخه بوت ۵X هستند. ما به بررسی مسئله ادامه خواهیم داد، اما تایید می کنیم که این مشکلی سخت افزاری است. آن دسته از افرادی که در حال حاضر با مشکل روبرو شده اند، با فروشگاه خود تماس گرفته و از گارانتی تعویض یا تعمیر بهره گیرند. به خاطر این اتفاق از شما عذرخواهی می کنیم و بابت صبرتان قدردان هستیم.»

کاربرانی که با ریبوت دائمی مواجه شده اند می گویند که از راهکارهای مختلفی مانند پاک کردن حافظه نهان، فکتوری ریست و حتی بوت در حالت Safe Mode را تست کرده اند و هیچ یک کارساز نبوده است. بنابراین، اگر نکسوس ۵X شما در حلقه ریبوت گیر بیفتد، هیچ راهی نیست که بتوانید مشکل را حل کنید و بهتر است هرچه زودتر به دنبال تعمیر دستگاه باشید.

می فایل سایت خبری فناوری اطلاعات