اخبار مهم
Home / اخبار فناوری / راینواز سرویسی برای اشتراک موسیقی مورد علاقه‌تان با مخاطبان
521679_395.jpg

راینواز سرویسی برای اشتراک موسیقی مورد علاقه‌تان با مخاطبان

به گزارش وبسایت فناوری اطلاعات به نقل از بولتن نیوز:

 راینواز چیست؟

سرویس راینواز، یکی از جذاب‌ترین سرویس‌های رایتل است که به مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری امکان تغییر بوق انتظار شبکه را می‌دهد. با این سرویس افراد تماس گیرنده به جای شنیدن بوق انتظار می‌توانند از شنیدن قطعه موسیقی و یا آهنگ انتخابی شما، لذت ببرند. مشترکین رایتل می‌توانند از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم و سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب نمایند.

نکته: تنظیمات راینواز در شبکه تلفن همراه رایتل ذخیره می‌شود و ارتباطی با تنظیمات گوشی تلفن همراه ندارد. همچنین استفاده از این سرویس در گوشی‌هایی که قابلیت پشتیبانی از نسل سوم شبکه تلفن همراه را دارند، امکان پذیر است و مدل و یا قابلیت‌های تلفن همراه، اهمیتی در استفاده از این سرویس ندارد.

شرح مختصری از خدمات سرویس

  • اختصاص یک یا چند راینواز به شخص و یا گروهی از اشخاص در زمان‌های دلخواه
  • عدم پخش راینواز برای فرد و یا گروهی از افراد
  • هدیه دادن راینواز به سایر مشترکین رایتل
  • کپی کردن راینواز سایر مشترکین رایتل
  • پیشنهاد موسیقی مورد علاقه خود به رایتل

نحوه کارکرد

امکان فعالسازی سرویس راینواز به دو روش زیر امکانپذیر می باشد:

روش اول:

جهت ثبت نام سرویس راینواز به سامانه مدیریت حساب مراجعه و از قسمت “محصولات من” سرویس راینواز را فعال نمایید. پس از دریافت پیامک فعال‌سازی حاوی رمز عبور، به سامانه راینواز مراجعه و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

روش دوم:

همچنین می‌توانید با ارسال دستور ON RBT به سامانه پیامکی ۲۰۲۰ سرویس راینواز خود را فعال نمایید.

هزينه

هزينه خريد هر راينواز حداکثر ۳,۰۰۰ ريال مي‌باشد که اين مبلغ جهت استفاده از سرويس راينواز در يک دوره زماني مشخص مي‌باشد و هيچ‌گونه هزينه ماهيانه، هزينه فعال‌سازي يا هزينه تغيير تنظيمات را براي مشترک در بر نخواهد داشت.

هزينه خريد راينواز از حساب مشترک سيم‌کارت اعتباري رايتل به‌صورت ريالي کسر مي‌شود و به صورتحساب مشترک سيم‌کارت دايمي رايتل اضافه مي‌شود.

نکته: دوره اعتبار هر راينواز ۳۰ روز مي‌باشد که در صورت عدم حذف راينواز توسط مشترک پس از پايان هر دوره ، به‌صورت خودکار تمديد مي‌گردد.

می فایل سایت فناوری اطلاعات sps-ahebba