اخبار مهم
Home / سیستم عامل / پکیج به روز رسانی “convenience rollup” برای ویندوز ۷ منتشر شد

پکیج به روز رسانی “convenience rollup” برای ویندوز ۷ منتشر شد

به گزارش سایت خبری فناوری اطلاعات به نقل از بولتن نیوز

به گزارش بولتن نیوز،مایکروسافت این به روز رسانی را برای کاربران ویندوز ۷ منتشر کرده تا بتونند به آسانی همه تغییرات را در یک پکیج نصب کنند. پس از دانلود این آپدیت تنها یک راه اندازی دوباره نیاز است تا همه موارد موجود در این به روز رسانی نصب شوند. همچنین این به روز رسانی به منظور کمک به سازمان ها برای نصب راحت تر ویندوز طراحی شده است تا سیستم های آنها نیز به روز باشد.

جزییات را در زیر می خوانید:

پکیج به روز رسانی convenience rollup حاوی همه موارد امنیتی و غیره است که از زمان انتشار سرویس پک ۱ ویندوز ۷ تا تاریخ آوریل ۲۰۱۶ برای انتشار عمومی تدارک دیده شده است. پس از نصب این به روز رسانی تنها نیاز به نصب به روز رسانی های بعد از آوریل ۲۰۱۶ نیاز خواهید داشت.

این پکیج می تواند به فایل سیستمی ویندوز ۷ (WIM) اضافه شده و به روز رسانی شود.

دریافت این به روز رسانی اختیاری است و نیازی به نصب اجباری نیست و از طریق ویندوز آپدیت هم پیشنهاد نمی شود. نصب این به روز رسانی کاملاً در اختیار کاربران است.

همچنین گفته شده که به روز رسانی هایی که امنیتی نیستند نیز به صورت آپدیت های ماهیانه برای Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 و Windows Server 2012 R2 منتشر می شود.

از زمان انتشار ویندوز ۷ مدت زیادی(۷ سال) می گذرد اما ۴۷.۸ درصد بازار را به خود اختصاص داده و مایکروسافت نیز هنوز به روز رسانی هایی را برای این نسخه از ویندوز منتشر می کند.

اگر می خواهید این به روز رسانی را دانلود کنید می توانید از طریق این لینک آن را دریافت کنید.

می فایل سایت خبری فناوری اطلاعات